Coin98 Labs

Coin98 Labs nedir?

Coin98 Labs birden fazla blok zincirinde uygulamaları olan, DeFi protokollerine sahip, NFT’leri de barından bir ekosistem oluşturmaya ve geliştirmeye odaklanmış bir açık kaynaklı finans hizmetidir. Misyonumuz, gelen talebi karşılamak ve DeFi üzerindeki yardımcı programları geliştirmek, insanların DeFi hizmetlerine zahmetsizce erişmelerine yardımcı olmaktır.

Açık Altyapıya Sahip Finansal Hizmetlerin Ürün Ekosistemi

Ürün geliştirme konusundaki ilhamımız, kullanıcıların ihtiyaçlarından kaynaklanmaktadır. Bir ürün ortaya çıktığında ve piyasaya sürüldüğünde, iyileştirmeler ve yinelemeler için topluluğun geri bildirimlerine kulak veririz.

İki ürün geliştirme stratejimiz mevcuttur:

  • Mevcut ürünlerin kullanıcı deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak

  • Derinlemesine araştırma ile karşılanmayan talepleri keşfetmek ve bunları sağlamak için yenilikçi ürünler oluşturmak.

Her şeyden önce, ürün grubumuz her zaman zincirler arası birlikte çalışabilirliğe ve DeFi'yi kitlesel benimsemeye daha da yakınlaştırmak için kullanıcı dostu olmaya odaklanır.

Coin98 Süper Uygulaması

Coin98, bir milyar kullanıcıların güvenli ve sorunsuz bir şekilde kripto dünyasına bağlamalarını için tasarlanmış 1 numaralı süper kripto uygulamasıdır. Dünyanın her yerindeki kullanıcılara, sınırlı olmamak üzere non-custodial, multichain NFT & kripto para cüzdanı, Build-in DEXs, Crosschain Köprüsü & DApp Tarayıcı, güçlü bir Terminal, çekici Kazanç, Hediye & Kampanya ve Diğerleri dahil olmak üzere kapsamlı ve güvenilir bir temel hizmetler ekosistemi sunuyoruz.

Coin98 Süper Uygulaması, gelecekteki farklı blok zincirlerin protokollerinin ve uygulamalarının temel bileşenidir. Ayrı blok zincirleri üzerinden çok sayıda DeFi hizmetine erişmenizi sağlar. Cüzdan üzerinde yinelemeler yaparak ürün grubumuzu desteklemek için sağlam bir temel oluşturduk.

Coin98 Süper Ungulamasını dünya çapında 1.000.000'den fazla kullanıcı satın aldı. Bir yıllık lansmandan sonra birçok blok zincirlerini mobil cihazlarda, tarayıcı uzantısında ve web sitelerinde destekledi.

Çoklu zincir ve çapraz zincirin blok zincirlerinin geleceği olacağına inanıyoruz. Bu nedenle Coin98 Süper Uygulaması gelişmiş çoklu zincir üzerinde çalışan anahtar bilgilerinin tamamı kullanıcı tarafından muhafıza edilen bir üründür. Coin98 Süper Uygulaması, ürün grubumuzun ana ürünüdür. Kullanıcılarımızın çeşitli blok zincirlerindeki DeFi protokolleri ile en uygun şekilde etkileşime girmelerini kolaylaştırır.

Coin98 Borsası

Coin98 Exchange, kullanıcılara birden fazla blok zincirinde çeşitli kaynaklardan likidite sağlayan merkeziyetsiz (DEX) bir borsadır.

Coin98 Süper Uygulaması ile birlikte Coin98 Exchange, kullanıcı deneyimlerini optimize etme ve DeFi’ı kullanıcılara benimsetmeye çalışan Coin98 Labs'ın yeni nesil bir ürünüdür. Coin98 Exchange, birden fazla blok zincirinde birçok hizmet bir arada sunan bir DeFi platformudur. Kullanıcıların tek bir yerden kolaylıkla takas etmesine, stake yapmasına, ödünç vermesine, ödünç almasına, kripto para kazanmasına ve çeşitli DeFi hizmetlerine erişmesine olanak tanır. Coin98 Exchange, Geleneksel Finansman’dan Merkezi Olmayan Finansman'a (DeFi) geçiş kapısı olmayı hedefliyor.

Coin98 Portföy

Coin98 Portföy, Özel Anahtarlarınızı içe aktarmanıza gerek kalmadan cüzdan bağlantısı aracılığıyla portföylerinizi yönetmenize yardımcı olur. Coin98 Portföyü şu anda Solana, Ethereum, BSC, HECO, Avalanche C-Chain, Tron, TomoChain, Near, Polkadot, Kusama, Celo dahil olmak üzere toplamda 11+ blok zincirini desteklemektedir.

Piyasadaki diğer rakiplere kıyasla Coin98 Portföyü, sezgisel bir grafikle varlıklarınızın toplam değerini, oranlarını ve istatistiklerini görmenizi sağlar.

Coin98 Markets

Coin98 Markets, kullanıcıların gerçek zamanlı fiyatların güncellemelerini almalarına ve herhangi bir projeden bir Token Metriğinin ayrıntılı bilgilerini görüntülemelerine yardımcı olan bir web sitesidir. Daha spesifik olarak, bir projenin ana sayfasına veya topluluk sayfasına erişebilir veya “token”ların Piyasa Değeri, İşlem Hacmi vb.'ne göre filtreleyebilirsiniz.

Coin98 Terminal

DeFi dünyasında gerekli hizmetlerini kullanımı için; Coin98 Exchange Ecosystem, kullanıcılara olağanüstü araçlarla Coin98 Terminalleri adlı Güçlü bir DeFi Araç Kutusu sunar:

  • Token Oluşturma.

  • Çoklu gönderme.

  • Cüzdan Onayı.

  • Solana Migration.

  • Solana Claim.

  • Blockchain Kaşifleri.

  • Çoklu imza (Yakında).

Coin98 Staking: Staking ve Kazanma işlevi

Coin98 Staking, C98 sahiplerine ödüllendirmek için Coin98 Labs'ın en son sürümüdür. Ayrıca, bu kullanıcıların Coin98 Ekosistemine dahilken pasif gelir elde etmeleri için basit ve güvenli bir yoldur.

Coin98 Staking, stake planlarınıza göre sabit faiz oranları önerir. Kullanıcıların etkileşime geçmesi için uygun stake dönemleri ve token miktarlarına sahip üç farklı paket vardır.

Staking sona erdikten sonra, kullanıcılar kazançlarını doğrudan cüzdanlarına çekebilir ve harvest edebilir. Özellikle, staking yapanlar ilk 15 gün içinde unstake olarak varlıkları geri alamazlar. Paket bittiği tarihinden önce unstake edersanız, hangi tür paketi seçerseniz seçin, yalnızca %2,0 değişken faiz oranı kazanırsınız.

Planlanan ve geliştirilmekte olan projeler

Coin98 Borç Verme ve Ödünç Alma: Coin98 Borç Verme ve Borç Alma platformu.

Coin98 Mega Farm: DeFi'nin Farming (Likidite Sağlayıcı) platformu.

Coin98 Staking: Staking ile pasif gelir

Coin98 NFT Marketplace: NFT alım satım platformu.

Coin98 Türevleri: Coin98 türev ticaret platformu.

Şu anda, projeleri geliştirmeye devam ediyoruz. Topluluk yakında inşa ettiğimiz projelerle buluşacak.

DeFi, şüphesiz gelecekte küresel finansın çalışma şeklini değiştirecek olan yüzyılın yeniliğidir. Coin98 Labs, blockchain ile ilgili bilgisi ve aşinalığı ne olursa olsun, DeFi'yi herkes için erişilebilir hale getirme yolculuğunun özel bir parçası olmaktan gurur duyuyor.

Last updated